Akış Analizleri

Parça tasarımı tamamlanmadan önce, enjeksiyon sırasında hatalar ile karşılaşmamak, istenen ürün özelliklerinin korunabilmesi için; Enjeksiyon Dolum analizi, Soğutma analizi, Çarpılma ve Çöküntü analizi yapılır. Müşterimize sunulan veriler, uygunluğu onaylandıktan sonra parça ve kalıp tasarımına başlanılır.

Read More

Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı

Automotiv, Beyaz Eşya, Elektrik ve Ambalaj sektörlerine yönelik Plastik Enjeksiyon Kalıpları İmalatı konusunda tecrübeli firmamız bu sektörlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Read More

Plastik Enjeksiyon Kalıp Bakımı

Automotiv, Beyaz Eşya, Elektrik ve Ambalaj sektörlerine yönelik Plastik Enjeksiyon Kalıplarının bakımı tecrübeli ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Read More

Plastik Enjeksiyon Kalıp Tadilatı

Mevcut kalıpların teslim alınması ile birlikte, müşterilerimizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanan tadilat ve modifikasyon talimatları uzman ekibimiz tarafından hassasiyetle ele alınıp sonuca ulaştırılmaktadır.

Read More

Eğitim Hizmetleri

Cem Erel Kalıp Teknolojileri firması müşterilerine Ürün Tasarımı, Kalıp Tasarımı, Kalıplanabilirlik Çalışmaları, Proje Yönetimi, Kalıp Maliyetlendirilmesi ve benzeri standart başlıklarda eğitim hizmetleri vermektedir.

Read More