Hizmetlerimiz

Akış Analizleri

Parça tasarımı tamamlanmadan önce, enjeksiyon sırasında hatalar ile karşılaşmamak, istenen ürün özelliklerinin korunabilmesi için; Enjeksiyon Dolum analizi, Soğutma analizi, Çarpılma ve Çöküntü analizi yapılır. Müşterimize sunulan veriler, uygunluğu onaylandıktan sonra parça ve kalıp tasarımına başlanılır.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Bakımı

Automotiv, Beyaz Eşya, Elektrik ve Ambalaj sektörlerine yönelik Plastik Enjeksiyon Kalıplarının bakımı tecrübeli ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

Cem Erel Kalıp Teknolojileri firması müşterilerine Ürün Tasarımı, Kalıp Tasarımı, Kalıplanabilirlik Çalışmaları, Proje Yönetimi, Kalıp Maliyetlendirilmesi ve benzeri standart başlıklarda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Eğitim Hizmetleri

Cem Erel Kalıp Teknolojileri firması müşterilerine Ürün Tasarımı, Kalıp Tasarımı, Kalıplanabilirlik Çalışmaları, Proje Yönetimi, Kalıp Maliyetlendirilmesi ve benzeri standart başlıklarda eğitim hizmetleri vermektedir.

Prototip Kalıpları İmalatı

CEMEREL KALIP TEKNOLOJİLERİ deneyimli ekibi ile prototip kalıp imalatı konusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı

Automotiv, Beyaz Eşya, Elektrik ve Ambalaj sektörlerine yönelik Plastik Enjeksiyon Kalıpları İmalatı konusunda tecrübeli firmamız bu sektörlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürün Geliştirme

Tasarım departmanımız da Ürün Tasarımı konusunda deneyimli çalışanlarımız ve kullanmakta olduğumuz ZV3D… CAD programımız desteği ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda komple ürün tasarımı, kalıplanabilirlik çalışmaları ve montajlı paçaların komple tasarımları hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda prototip parça imalatı ile montaj kondisyonlarını görmekte ve tasarımlarımızı başlangıç aşamasında sonradan çıkacak modifikasyonları önleyecek şekilde final hale getirmekteyiz.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Tadilatı

Mevcut kalıpların teslim alınması ile birlikte, müşterilerimizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanan tadilat ve modifikasyon talimatları uzman ekibimiz tarafından hassasiyetle ele alınıp sonuca ulaştırılmaktadır.